بررسی, مقالات

بررسی درب کرکره ای و سکشنال

بررسی درب کرکره ای و سکشنال

کرکره های اتوماتیک ساخته شده از فولاد یا آلومینیوم مقرون به صرفه ترین راه حل برای هر گاراژ، کارگاه، پارکینگ زیرزمینی یا واحد خرده فروشی است . امنیت را فراهم می کنند واز دسترسی غیرمجاز خارج از ساعات کاری از مرکز محافظت می کنند.

کرکره های برقی هنگام باز بودن به طور کامل فضایی بالای درب را اشغال می کنند و از دید پنهان می شوند.

این جمع شدن غلتکی کرکره یک گزینه جذاب است به خصوص برای واحدهای خرده فروشی که نیاز دارند تا حد ممکن فضای مفید را متعادل کنند.

درب کرکره ای یا سکشنال؟ که بهتر است؟

هیچ پاسخ واحدی برای این سوال وجود ندارد و به مورد بستگی دارد. به طور کلی می توان از هر دو درب به عنوان درب گاراژ استفاده کرد. مایلیم در اینجا به اختصار به چند نکته بپردازیم تا تصمیم گیری را برای شما آسانتر کنیم.

کدام یک گران ترند؟ کرکره های غلتکی یا درب های سکشنال؟

درب سکشنال

پاسخ به این سوال آسان است: درب های مقطعی معمولاً بیشتر از کرکره های غلتکی قیمت دارند.

تا حدی به دلیل نحوه ساخت آنها است. به عنوان مثال، درهای سکشنال عایق بندی بهتری دارند و همچنین می توانند در شرایطی که مقررات صرفه جویی در مصرف انرژی وارد عمل می شوند، استفاده شوند. از طرف دیگر یکی از مزایای کرکره های غلتکی قیمت پایین تر آنها است. به همین دلیل است که معمولاً درب های کرکره‌ای توصیه می‌شوند، به عنوان مثال، برای پارکینگ‌های زیرزمینی که در آن عایق کاری مشکلی نیست.

قیمت کرکره‌ها چقدر است؟

هزینه کرکره به پروژه شما بستگی دارد. برای اطلاعات بیشتر، با تیم فروش یا پشتیبانی شرکت ویستا سازه رزان تماس بگیرید

امنیت کرکره ها چقدر است؟

کرکره های غلتکی امنیت قابل اعتمادی را در برابر دسترسی غیرمجاز ارائه می دهند و آنها را برای واحدهای تجاری، گاراژها و پارکینگ های زیرزمینی ایده آل می کند.

واحد درایو یا موتور محرک

سیستم های کرکره غلتکی را می توان با یک سیستم درایو زنجیره ای یا درایو نصب مستقیم راه اندازی کرد. ما همچنین طیف وسیعی از گزینه ها را برای سیستم های کنترل مختلف ارائه می دهیم:

  • کنترل روی دیوار
  • کنترل با ریموت از راه دور
  • کنترل با حسگر

اندازه های کرکره ای لت های

روی درب های ما بین ۶۰ میلی متر تا ۱۲۰ میلی متر اندازه دارند.

حداکثر اندازه کرکره: بدون محدودیت

درزگیرهای کرکره ای

شکاف بالایی بین پوشش درب باز شده و لنگه از یک نوار برس برای جلوگیری از کشش استفاده می شود. ما گزینه های مختلفی را برای لبه های دنباله دار ارائه می دهیم. لبه های عقب آلومینیومی ما دارای آب بندی کف لاستیکی با محفظه توخالی یا دو محفظه هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *