آموزش, بررسی, مقالات, نکات

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای

نصب درب اتوماتیک کشویی در خانه یا محل کار شما می تواند عملکرد خوبی داشته باشد و نمایی  را به نمای بیرونی ساختمان شما اضافه کند. د رویستا سازه رزان ، ما به صدها صاحب خانه و صاحبان مشاغل ایران زمین کمک کرده‌ایم تا با موفقیت انواع درب‌های شیشه‌ای کشویی اتوماتیک را برای  ملک خود نصب کنند. در حالی که نصب درب های اتوماتیک کشویی مزایای زیادی دارد، در زیر تعدادی از موارد مورد علاقه ما آورده شده است.

درب اتوماتیک شیشه ای

مزایای درب های کشویی

هنگامی که تصمیم به نصب درب های کشویی اتوماتیک می گیرید، مزایایی این محصول دارد. برخی از این مزایا عبارتند از:

افزایش نور طبیعی

آیا می دانستید قرار گرفتن محدود در معرض نور خورشید با افسردگی مرتبط است؟ هنگامی که درب های شیشه ای را در خانه یا محل کار خود نصب می کنید، به افزایش سطح نور طبیعی داخلی کمک می کنید.

 

درب چرخان شیشه ای

نماهای بهتر

 

هنگامی که درب های کشویی اتوماتیک را نصب می کنید، می توانید از منظره زیبای در ملک خود لذت ببرید.

صرفه جویی در انرژی

نصب درب های کشویی اتوماتیک می تواند در هزینه های انرژی صرفه جویی کند. از آنجایی که این درها نور طبیعی بیشتری را وارد خانه یا محل کار شما می کنند، برای روشن کردن فضا به برق کمتری نیاز خواهید داشت.

 

انواع درب های کشویی اتوماتیک

آیا نمای بیرونی کسب و کار شما قدیمی یا ناهموار به نظر می رسد؟ یک راه عالی برای افزایش جذابیت ملک خود نصب درب های جلوی اتوماتیک است. در حالی که امروزه سبک ها و مدل های مختلفی از درب های اتوماتیک در بازار موجود است، برخی از محبوب ترین آنها درب های کشویی، چرخشی و تاشو هستند.

 

اگر مطمئن نیستید که چه نوع درب اتوماتیکی را در ملک خود نصب کنید، تکنسین های نصب در ویستا سازه رزان  در مناطق مختلف، تجربه تعمیر، نگهداری و نصب انواع درب های اتوماتیک در ایران  را دارند. هنگامی که با متخصصان ما کار می کنید، قبل از اینکه بهترین درب را برای شما توصیه کنیم، وقت صرف می کنیم تا در مورد نیازهای کسب و کار شما اطلاعات کسب کنیم.

 

درب های کشویی اتوماتیک

درب های اتوماتیک کشویی دارای صفحات شیشه ای تخت هستند که به صورت افقی و خطی کشویی می شوند. در حالی که چندین پیکربندی منحصر به فرد از درب های کشویی اتوماتیک وجود دارد، اکثر مدل های مدرن شامل سنسورها، دستگیره های .

 

درب های اتوماتیک متحرک

همانطور که از نام آنها پیداست، درب های اتوماتیک نوسانی درهایی هستند که به طور خودکار کشویی  یا چرخشی دارند. در حالی که انواع مختلفی از درب‌های اتوماتیک چرخان وجود دارد، از جمله یک درب که به داخل یا خارج می‌چرخد و یک جفت در که به طور همزمان می‌چرخند، انتخاب بهترین درب برای کسب‌وکار شما می‌تواند یک تلاش دشوار باشد.

 

درب های تاشو اتوماتیک

درب‌های تاشو اتوماتیک از دو یا چند پانل مجزا تشکیل شده‌اند که یکی تاب می‌خورد و دیگری در یک ریل می‌چرخد. برخی از درب‌های تاشو خودکار ممکن است شامل یک درب تاشو باشد که به داخل یا خارج می‌شود، یا یک جفت در که به‌طور همزمان به خودی خود جمع می‌شود.

 

ویدیو نصب حرفه ای درب اتوماتیک 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *