آموزش, بررسی, مقالات

دستی و کرکره برقی: کدام یک بهترین است؟

دستی و کرکره برقی: کدام یک بهترین است؟

دستی و کرکره برقی: کدام یک بهترین است؟

می‌خواهید کرکره‌های جدید تهیه کنید و مطمئن نیستید که برقی یا دستی برای شرایط شما بهترین کار را دارد؟ به شما کمک میکنیم

دستی و کرکره برقی: کدام یک بهترین است؟

کرکره ها چگونه کار می کنند

کرکره های دستی با بلند کردن یا پایین کشیدن دستی کار می کنند. گاهی اوقات، می توانید یک میل لنگ بگیرید تا دهانه کرکره باز یا بسته شود.

از طرف دیگر کرکره های برقی دارای موتوری هستند که به تیغه های کرکره وصل شده است که جابه جایی سنگین را برای شما انجام می دهد. کرکره برقی می تواند دارای ویژگی قفل خودکار و باز و بسته ، صفحه کلید امنیتی ، ریموت کنترل از راه دور باشد.

اگر کرکره برقی را انتخاب می کنید، در صورت قطع برق باید به طور جدی یک باتری پشتیبان را در نظر بگیرید.

 

چه زمانی کرکره دستی تهیه کنیم ؟

در صورتی که میخواهید کرکره ای برای خانه خود تهیه کنید که فقط یک بار در روز باز یا بسته شود و یا حتی در هفته خیلی کم پیش آید که باز یا بسته شود ، پیشنهاد میکنیم کرکره دستی تهیه کنید .

 

کرکره های پنجره

پنجره را می توان با کرکره های دستی ساخت زیرا اندازه آنها کوچک است و باز کردن آنها واقعاً انرژی زیادی نمی گیرد. این شما را از هزینه های غیر ضروری نجات می دهد. ولی اگر تعداد آنها زیاد باشد پیشنهاد میکنیم آنها را بصورت برقی بسازید که بتوانید با ریموت کنترل برای باز و بسته کردن آنها سریعتر اقدام کنید

کرکره های پنجره

چه زمانی یک کرکره برقی بگیرید

ناتوانی یا سن

اگر شما یا یکی از اعضای خانواده یا دفترتان معلولیت دارید یا یک شهروند سالخورده هستید، لطفاً به آنها استرس ندهید. کرکره برقی زندگی آنها را آسان می کند و در عین حال امنیت آنها را تامین می کند و به آنها امکان دسترسی به بخش های معمولی ساختمان را می دهد.

اندازه

اندازه نقش مهمی ایفا می کند زیرا ممکن است متوجه نشوید تا وقتی که تیغه های کرکره را بلند نکنید و تازه متوجه می شوید که به موتوری قوی برای کرکره ی خود نیاز دارید.

درب‌های کرکره‌ای با اندازه کوچک تا متوسط ​​را می‌توان با دست هل داد یا به راحتی به سمت بالا برد. با این حال، کرکره های بزرگ متفاوت است . بلند کردن یک درب کرکره ای نسبتاً بزرگ برای دو یا سه بزرگسال بسیار دشوار است.

بهتر است درصد کمی بالاتر از هزینه ها را پرداخت کنید تا زندگی خود را آسان تر کنید. بنابراین کرکره های صنعتی بزرگ تقریبا همیشه باید برقی باشند.

تعداد دفعات استفاده

اگر قرار است فقط هر چند ماه یکبار از شاترهای خود استفاده کنید، خوب است برقی شدن کرکره ها را فراموش کنید.

با این حال، اگر قرار است هر روز از کرکره های خود استفاده کنید، بهتر است کرکره برقی تهیه کنید تا از گرفتگی بازوها یا خستگی ناشی از بلند کردن و پایین آوردن یک ورق فلزی غول پیکر جلوگیری کنید.

منطقه امنیت بالا

اگر در حال ساختن یک منطقه با امنیت بالا هستید، کرکره های برقی از بهترین درب هایی هستند که می توانید تهیه کنید. آنها همان جزئیات امنیتی بالای درب های کرکره ای دستی را با برخی اقدامات امنیتی اضافه ارائه می دهند.

کرکره های برقی می توانند پایه قفل و ریل فولادی داشته باشند. این برای محافظت از شما بسیار خوب خواهد بود زیرا چیزی به نام امنیت بیش از حد وجود ندارد.

بارگیری خلیج ها و انبارها

بارگیری خلیج ها و انبارها

اگر به دری نیاز دارید که در عین امنیت به سرعت باز شود، کرکره های برقی این کار را برای شما انجام خواهند داد. همانطور که کامیون شما در حال عقب نشینی است ، درب در چند ثانیه با ترکیبی از سهولت، سرعت و امنیت باز می شود

آیا می توانم کرکره های دستی را به برقی تبدیل کنم؟

آیا می توانم کرکره های دستی را به برقی تبدیل کنم؟

بله. کرکره های دستی را می توان برقی کرد تا از مزایای داشتن کرکره برقی بهره مند شود.

اگر در حال حاضر کرکره های دستی دارید که می خواهید آنها را تبدیل کنید، می توانید با ما، تماس بگیرید.

ما به شما کمک می کنیم تا کرکره های برقی همراه با امنیت کرکره های دستی را با قیمتی مقرون به صرفه داشته باشید. از مزایای کرکره برقی برای فروشگاه را میتوانید در مطلبی که قبلا منتشر کردیم مطالعه کنید . مطالعه مطلب

نتیجه

وقتی در نظر می گیریم که بین کرکره دستی و کرکره برقی چه چیزی را انتخاب کنید، واقعاً به اولویت، بودجه و راحتی شما بستگی دارد.

کرکره برقی راحتی بیشتری را به شما می دهد و با فشار یک دکمه به شما دسترسی نهایی را می دهد اما به طور بالقوه نیاز به مدیریت بیشتر و اضافه کاری دارد. فراموش نکنید که با این حال، می توانید لایه های امنیتی اضافی اضافه کنید.

ما همیشه می توانیم به شما در انتخاب درست کمک کنیم!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *