آموزش

راهنمای عیب یابی جک درب پارکینگ

راهنمای عیب یابی جک درب پارکینگ

چرا درب پارگینگ شما کامل بسته نمی شود

جک درب پارکینگ بسیار کار آمد است ،با این حال، اگر به درستی بسته نشود ، باید اقداماتی برای رفع مشکل انجام دهید زیرا عدم رفع آن ایمنی ساختمان شما را به خطر می اندازد . در اینجا پنج علت را بررسی میکنیم که چرا درب پارکینگی که مجهز به جک است ،کامل بسته نمی شود و در مورد آن چه باید بکنیم …

 

1. زیر درب یا اطراف آن مانع وجود دارد

بررسی کنید که مانعی در مسیر وجود نداشته باشد که از بسته شدن درب جلوگیری کند . مطمئن شوید در مسیر حرکت درب هیچ گونه گیاه یا بوته ای بیش از حد رشد نکرده باشد . مطمئن شوید مسیر حرکت درب تمیز و بدون مانع باشد .

 

2. لولاها فرسوده شده اند

اگر درب لولایی شما تا آخر بسته نمی شود، لولاهای چرخان درب را بررسی کنید تا مطمئن شوید که زنگ زده ،خمیده یا شکسته نیستند، زیرا می تواند باعث شود که درب شما درست باز و بسته نشود . اگر لولاها درست عمل نمی کنند، باید توسط یک متخصص تعمیر یا تعویض شوند.

 

3. درب به درستی تراز نیست

اگر درب شما به طور کامل بسته نمی شود، بررسی کنید که آیا درب تراز است یا خیر ، زیرا می تواند در نتیجه آب و هوای نامناسب ، آسیب فیزیکی یا استفاده طولانی مدت از حالت تراز خارج شده باشد .

 

4. مشکل سیم کشی وجود دارد

در صورت وجود مشکل در سیم کشی برق، درب اتوماتیک شما ممکن است تا آخر بسته نشود. این می تواند در نتیجه لانه سازی یا جویدن حشرات یا جوندگان از طریق سیم ها و ضعیف شدن اتصال رخ دهد. اگر این اتفاق افتاد، احتمالاً باید برخی از سیم کشی ها را تعویض کنید.

 

5. حسگرهای چشمی معیوب ، مسدود یا کثیف هستند

شاخه ها، سنگ ها، برگ ها و سایر زباله ها می توانند حسگرهای چشمی درب اتوماتیک شما را مسدود کرده و از بسته شدن درب شما تا آخر جلوگیری کنند. بنابراین، مطمئن شوید که هر گونه زباله را از اطراف حسگرهای درب پاک کنید تا مسیر باز آزاد باشد.

علاوه بر این، حسگرهای چشمی ظریف هستند و به راحتی می توانند ناهماهنگ شوند. اگر مسیر درستی بین سنسورها وجود نداشته باشد، ممکن است به درستی کار نکنند. اگر این اتفاق افتاد، به سادگی سنسورها را با دست دوباره مرتب کنید و مطمئن شوید که روبروی یکدیگر قرار دارند.

علاوه بر این، کثیف شدن، لکه دار شدن یا حتی پوشاندن لنزهای چشمی از تار عنکبوت دور از انتظار نیست . بنابراین، باید آنها را با یک پارچه خشک و بدون پرز تمیز کنید.

 

مطالعه مطلب راهنمای عیب یابی جک درب پارکینگ تا حدودی شما را توانست راهنمایی کند ، سیستم های درب های اتوماتیک معمولاً یک شبه خراب نمی شوند. درعوض، با گذشت زمان به آرامی از ممکن از به مشکل بر بخورند. به همین دلیل مهم است که به طور منظم درب خود را سرویس کنید.

نصب ، سرویس و تعمیر جک درب پارکینگ خود را به تیم متخصص ما بسپارید ، ارتباط با تیم متخصص ما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *