آموزش, بررسی, نکات

قیمت کرکره برقی

قیمت کرکره برقی

قیمت کرکره برقی به چند عامل بستگی دارد که در این پست آنها را مرور میکنیم .

۱- سایز یا اندازه کرکره برقی

۲- نوع تیغه کرکره برقی

۳- نوع موتور کرکره برقی

۴- میزان دستمزد نصب کرکره برقی

 

سایز یا اندازه کرکره برقی

قدم اول این است که سایز دهنه ی درب یا محلی که قرار است کرکره نصب شود را اندازه گیری کنیم . معمولا این کار را کارشناس شرکتی که نصاب کرکره است انجام میدهد ولی خوب است که ما هم اطلاعاتی در مورد آن داشته باشیم .

خوب اول عرض دهنه محلی که قرار است کرکره نصب شود را اندازه می گیریم . مثل تصوی زیر

در مرحله بعدی ارتفاع محل نصب کرکره را اندازه میگیریم و به هر اندازه ای که به دست آمد ۳۰ سانت اضافه میکنیم . دلیل این ۳۰ سانتی میتر این است که تیغه های کرکره بتواند یک دور روی شافت اصلی کرکره قرار بگیرد تا در زمان بالا رفتن یا پایین آمدن درب وزن کرکره ، فشار وارده به تیغه اول کاهش پیدا کند و احتمال پارگی تیغه اول کم شود .

انتخاب نوع تیغه کرکره برقی :

نوع تیغه کرکره کاملا به سلیقه و کاربرد آن برای شما بستگی دارد . مثلا اگر کرکره برقی را برای پارکینگ خود در نظر کرفتید خوب است که تیغه پانچدار انتخاب کنید تا آلودگی بوجود آمده از خودرو بتواند از محل پارکینگ خارج شود . یا مثلا اگر برای پنجره های خانه در نظر دارید کرکره نصب کنید خوب است که تیغه فوم دار که عایق صدا و حرارت است استفاده کنید تا در شب هم سکوت خوبی داشته باشید و هم دمای خانه از آن خارج نشود . هرکدام از این تیغه ها قیمت های مختلفی دارد که کارنشناسان ویستا میتوانند شما را در انتخاب آن بهتر راهنمایی کنند .

 

نوع موتور کرکره :

برای انتخاب بهترین موتور که مناسب کرکره شما هستش موارد زیادی وجود دارد ولی اول از همه باید مشخص کنید موتور توبلار یا موتور ساید؟!؟!

موتور های توبلار برای کرکره های پارکینگی که اندازه بزرگی ندارد مناسب است و برای کرکره های بزرگ موتور های ساید

 

میزان دستمزد نصاب کرکره برقی :

هزینه ی نصب کرکره برقی به شرایط نصب ، سابقه نصاب و نوع کرکره بستگی دارد که همه اینها باعث می شود که بتوان به رقمی معقول برسیم .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *