آموزش, بررسی, مقالات

مزایای کرکره برقی برای پنجره

مزایای کرکره برقی برای پنجره

یکی از مزایای بزرگ نصب کرکره های برقی برای پنجره شما توسط ویستا سازه این است که کرکره ها توسط افراد حرفه ای با سال ها تجربه نصب می شوند. اما، این تنها یکی از مزایا است، لیست ما از ۶ مزیت نصب کرکره های برقی برای پنجره را بررسی میکند.

خانه شما را امن نگه می دارد

با اقدام نصب کرکره برقی برای پنجره می توانید آرامش خاطر را برای خود و خانواده فراهم کنید. کرکره‌های ما امنیت بیشتری را از مهاجمان و سارقان خانه فراهم می‌کنند، زیرا از مزاحمت جلوگیری کرده و دارایی شما و عزیزانتان را ایمن نگه می‌دارند. برای کارگران شیفت شب ایده آل است زیرا سارقان به تماشای املاک شهرت دارند تا ببینند صاحبان چه زمانی به سر کار می روند.

در شرایط آب و هوای سرد و گرم در امان باشید و در قبض برق صرفه جویی کنید

نصب کرکره برقی پنجره ما ، عایق ایست که به کنترل دمای داخل خانه شما کمک می کند، به جلوگیری از نفوذ آب و هوای سخت کمک می کند که در نهایت به صرفه جویی در قبض برق شما کمک می کند زیرا نیازی نیست که از  بخاری یا تهویه مطبوع خود زیاد و مداوم کمک بگیرید.

نور خورشید را کنترل می کند

اکنون با نصب کرکره برقی برای  پنجره می توانید بدون انعکاس نور خورشید بر روی صفحه نمایش خود در طول روز فیلم تماشا کنید. همچنین به جلوگیری از عدم ورود گرمای شدید تابستان در طول ماه‌های گرم‌تر سال کمک کند .

متناسب با طراحی منزل شما

ما می توانیم کرکره های پنجره شما را با هر طرح، شکل یا زاویه ای از پنجره های شما سفارشی طراحی و تولید کنیم. ما همچنین می توانیم کرکره هایمان را متناسب با مشخصات طراحی، طرح رنگ و نوع ساختمان شما سفارشی کنیم. ما می‌توانیم کرکره‌های پنجره را طوری تعبیه کنیم که  نگران این نباشید که هیچ هدباکس قابل مشاهده ای  زیبایی‌ خانه شما را خراب می‌کند.

حفاظت در برابر آتش سوزی

برای کسانی که در مناطق آسیب‌پذیر در برابر آتش‌سوزی زندگی می‌کنند، ویستا سازه رزان می‌تواند کرکره‌های ضد حریق را با رتبه‌بندی تا 40 BAL نصب کند، که به عبارت دیگر از شراره های  باد و همچنین تابش گرما تا 40 کیلو وات مربع محافظت می‌کند. ما یک تیغه  آلومینیومی را به عنوان یک ویژگی ایمنی اضافی در نظر می گیریم که به داخل زمین یا هر محفظه ای فرو می رود تا در صورت وقوع آتش سوزی در از ورود آتش کامل جلوگیری شود

حریم خصوصی

با نصب کرکره پنجره می‌توانید چشم همسایه‌ها و رهگذران فضول را دور نگه دارید تا احساس امنیت و حریم خصوصی بیشتری به شما بدهد.

همین حالا برای نصب کرکره های برقی پنجره های خانه یا ویلایتان اقدام کنید و با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.

نقل از سایت www.shutterworld.com.au

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *