بررسی, مقالات

مزایای کرکره های پلی کربنات کرکره های برقی

مزایای کرکره های پلی کربنات کرکره های برقی

کرکره های برقی ابزار امنیتی برای املاک خانگی، تجاری و صنعتی هستند. کرکره های برقی برای پنجره ها، درهای شیشه ای ودرب مغازه ها ایده آل هستند زیرا دید را افزایش می دهند. به این ترتیب، آنها امنیت را با حفظ زیبایی ملک شما افزایش می دهند.

کرکره های برقی پلی کربنات در ایران محبوبیت زیادی پیدا کرده است زیرا دارای مزایای متعددی نسبت به آلومینیوم هستند. پلی کربنات ها پلیمرهای ترموپلاستیک هستند که قالب گیری آسانی دارند. کرکره های پلی کربنات استحکام کششی بالایی دارند و در برابر سایش مقاوم هستند.

ویستا سازه رزان یک تامین کننده پیشرو در کرکره های برقی در ایران است. ما از سال ۱۳۸۳ تولید و توزیع کرکره های برقی در سراسر کشور را آغاز کرده ایم. تجربه های فراوان، ما را قادر ساخته تا محصولات و خدمات بهتری را نسبت به رقبای خود ارائه دهیم. در زیر سه مزیت کلیدی وجود دارد که کرکره های پلی کربنات ما را از سایرین در بازار متمایز می کند.

  • جذابیت بصری بالا
  • امنیت بالا
  • تعمیر و نگهداری کم

چندین مزیت دیگر کرکره های پلی کربنات وجود دارد. با این حال، سه عامل ذکر شده در بالا بیشترین تأثیر را دارند.

 

۱- جذابیت بصری بالا

کرکره های پلی کربنات برای جلو مغازه هایی که نیاز به ترکیب دید و امنیت بالا دارند ایده آل هستند. طراحی شفاف کرکره ها زیبایی فروشگاه شما را افزایش می دهد و به مشتریان شما از ایمنی آنها اطمینان می دهد.

کرکره های پلی کربنات ما از میله های باریکی تشکیل شده است که در یک آرایه افقی چیده شده اند. این میله ها بین 36 تا 50 میلی متر از هم فاصله دارند. شکاف‌های بین میله‌ها به مشتریان امکان می‌دهد بدون به خطر انداختن امنیت شما، به فروشگاه شما نگاه کنند. کرکره های ما محصول انتخابی بسیاری از بانک ها ، جواهر فروشی ها، مراکز خرید، فروشگاه های لوازم الکترونیکی و سوپر مارکت ها هستند.

کرکره های پلی کربنات ما همچنین جریان نور طبیعی را به فروشگاه شما افزایش می دهد. نور طبیعی فضا و جذابیت بصری فروشگاه شما را افزایش می دهد. همچنین دسترسی رایگان به روشنایی طبیعی نیاز و قبض برق شما را کاهش می دهد.

 

۲- امنیت بالا

کرکره های پلی کربنات ما قوی هستند و به سختی بریده می شوند. به عنوان یک اقدام امنیتی اضافی، ما اجزای آلومینیومی را در طراحی کرکره های خود ادغام کرده ایم . آلومینیوم اکسترود شده با ابعاد مختلف برای ساخت لت های پرده بهم پیوسته کرکره های برقی، ریل های کناری و تیغه انتهایی استفاده می شود.

تیغه های به هم پیوسته دارای گیره های انتهایی پلاستیکی هستند که از حرکت جانبی جلوگیری می کند. دستگاه قفل کرکره از نوع قفل مرکزی است. این قفل در ریل پایینی آلومینیومی قرار گرفته است. قفل کردن کرکره های برقی، میله های مسطح آلومینیومی را در راهنماهای جانبی دو طرف دهانه محکم می کند. پس از قفل شدن، می توانید کرکره های پلی کربنات ما را هم از داخل و هم از خارج فروشگاه خود تست امنیت کنید.

۳- تعمیر و نگهداری کم

نگهداری از کرکره های پلی کربنات ما آسان است. میله های پلی کربنات به راحتی با گردگیر پر یا پارچه مرطوب تمیز می شوند. گیره های انتهایی نایلونی اصطکاک بین نوارهای برقی را کاهش می دهند. به این ترتیب، حرکت کرکره صاف است و نیازی به روغن کاری مکرر ندارد.

همچنین کرکره های پلی کربنات دارای محدوده مقاومت حرارتی بالایی هستند. به این ترتیب، آنها در برابر سایش و پارگی مقاوم هستند. ظاهر براق کرکره های پلی کربنات، نیاز به استفاده منظم از رنگ یا پوشش محافظ را از بین می برد.

 

با در نظر گرفتن همه چیز، تطبیق پذیری کرکره های پلی کربنات بی نظیر است. می‌توانید از کرکره‌های ما در درب‌ها، ویترین مغازه‌ها، پیشخوان صندوق‌ها و چندین مکان پرترافیک دیگر استفاده کنید. اگر به یک راه حل امنیتی با کیفیت بالا برای خانه یا محل کار خود علاقه مند هستید، با ما تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *