بررسی, مقالات

کرکره های شفاف یا امنیتی ( پلی کربونات)

 

کرکره های شفاف یا امنیتی ( پلی کربونات)

کرکره های شفاف در طیف گسترده ای از کاربرد ها ، از جمله اماکن تجاری و مسکونی به طور فزاینده ای محبوب هستند . این سازه، ایمنی بی نظیری را ارائه می دهندو با دوام هستند، نگهداری آنها آسان است و چندین مزیت دیگر نیز دارد.
اگر یک درب جدید برای گاراژ خود نیاز داشته باشید یا به فکر تقویت امنیت در محل کسب و کار خود باشید، این مدل کرکره مطابق با نیازهای شما است.
در اینجا دلایلی وجود دارد که چرا باید کرکره پلی کربنات را در نظر بگیرید.

امکانات

ویژگی برجسته این تیغه ها ی تجاری این است که مجموعه ای از ترکیبات منحصر به فرد را ارائه می دهند. شما چهار گزینه برای انتخاب دارید – سری 1، سری 2، پلی ویو و مشبک امنیتی. می توانید بسته به ترجیحات خود، این ها را با یکدیگر به ترکیب های متفاوتی تبدیل کنید.
همچنین صرف نظر از نحوه نصب درب، پرده از هر دو طرف یکسان به نظر می رسد.

مشخصات فنی

در اینجا مشخصات تیغه های پلی کربونات ارائه شده است. مزایای این نوع کرکره را در اینجا میتوانید مشاهده کنید

اندازه

حداکثر ابعاد تیغه های پلی کربونات عرض 3.6 متر و مساحت 9 متر مربع است. این ابعاد به منظور ایجاد امنیت بیشتر برای محل کسب و کار شما است. برای ورودی‌های بزرگ‌تر، می‌توانیم ملون‌های اضافی را در نظر بگیریم.

تیغه ها

تیغه های روی لوله ها پلی کربونات با استفاده از ورق‌های آلومینیومی بسیار ضخیم ساخته می‌شوند و گیره‌های انتهایی پلاستیکی سخت، اتصالات را تشکیل می‌دهند. گیره ها از حرکت جانبی جلوگیری می کنند و اطمینان حاصل می کنند که تیغه ها در حین کار صدا نداشته باشند.

کرکره های شفاف یا امنیتی ( پلی کربونات)

انتخاب بهترین تیغه مساله بسیار مهمی در تهیه کرکره برقی می باشد

ریل پایین

ریل پایین در کرکره های غلتکی ما با استفاده از آلومینیوم ساخته شده است. این کار باعث طراحی اکسترود شده است که امنیت بیشتری را تضمین کند و همچنین به عنوان قفل ریل میانی برای درهای شما عمل می کند.

قفل کردن

تمامی مدل ها دارای یک قفل مرکزی کلید دار در ریل پایین هستند. می توانید در را از هر طرف قفل کنید و حتی بهتر از آن می توانید از یک کلید برای راه اندازی چندین ورودی استفاده کنید.

عمل

کرکره های پلی کربونات در دو حالت عملکرد دستی و برقی در عمل میکنند.

تنها کاری که برای مدل های دستی باید انجام دهید این است که میله کشش ارائه شده را به سمت بالا فشار دهید و پایین بیاورید.

انواع برقی راحتی و تطبیق پذیری بیشتری را ارائه می دهند، زیرا می توانید آنها را با استفاده از کلید، دکمه های فشاری و کنترل از راه دور کار کنید.

تماس با تیم فروش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *