آموزش, بررسی, مقالات

5 نکته برای افرادی که به دنبال نصب کرکره هستند؟

5 نکته برای افرادی که به دنبال نصب کرکره هستند؟

5 نکته برای افرادی که به دنبال نصب کرکره هستند؟

دلیلی ندارد پنجره های خود را بدون محافظ بگذارید تا سارقان اجازه دسترسی داشته باشند در صورتی که به راحتی میتوانید کرکره برقی نصب کنید.

کرکره ها در اندازه و طرح های مختلف موجود است بنابراین پیدا کردن یکی که با سبک خانه شما سازگار باشد، آسان است . مهمتر از آن کرکره های برقی مزیتی که دارد این است که منظره خانه شما را خراب نمیکند و جلوه شیک و مدرنی را به خانه شما میدهد.

اگر در مورد نصب کرکره برقی برای خانه یا محل کسب و کار خود مشکل دارید این مقاله می تواند شماره را کمک کند تا به پاسخ خوبی برسید.

 

۱- اولین کار اندازه گیری ابعاد پنجره یا درب مورده نظر که قصد نصب کرکره برقی را دارید است که آیا مناسب این کار میباشد یا خیر . مخصوصا اگر مانع یا منافذی که ممکن است بر نصب تاثیر بگذارد یا خیر .

۲- مورد بعدی که باید در نظر بگیرید مورد استفاده ازکرکره است ، اینکه محل نصب کرکره مورد نظر ، خانه یا محل کسب و کار می خواهید چه کاربردی داشته باشد ، در نظر دارید در مواقعی که بسته است نور خورشید از آن عبود کند یا خیر، که در این حال از کرکره های پلی کربونات یا تیغه های پانج دار استفاده کنید و یا اینکه در محل زندگی شما احتمال طوفان شن و یا گرد و غبار وجود دارد یا خیر که در این حالت باید از کرکره های دوجداره دوبل استفاده کنید.

 

 

۳- مورد بعدی این است که باید قبل خرید تمامی مارک ها و سبک های کرکره های غلتکی و رنگ های موجود را بررسی کنید چون نمیتوان هر نوع از آنها را برای درب ها و پنجره های شما استفاده کرد . به یاد داشته باشید ، استفاده از محصول با کیفیت ارزشش را دارد .

۴-هنگام بررسی هر پروژه ، ایمنی در اولویت است ، برای اطمینان از ایمنی و جلوگیری از حوادث در هر مرحله دقت لازم داشته باشید .

۵- در نهایت حتما مراقب کرکره های خود باشید. اگر به درستی نگهداری شوند مدت طولانی تری دوام خواهند آورد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *