خدمات

گروه فنی مهندسی ویستا سازه رزان با در اختیار داشتن چندین تیم طراحی و اجرا خدمات زیر را برای مشتریان انجام میدهد. 

کرکره برقی پارکینگی

کرکره برقی پارکینگی از انواع کرکره برقی می باشد که می توان از آن ها برای کاربردهای تجاری یا مسکونی استفاده شود.

جک پارکینگ

جک پارکینگ در مدل های متفاوتی در بازار موجود است که جنس های مختلفی دارند. اما برای اتوماتیک نمودن درب های لولایی بایستی چند فاکتور را مد نظر قرار داد تا بتوان بهترین بهره را از خرید خود برد.

درب های اتوماتیک ریلی

درب های اتوماتیک ریلی کشویی مناسب حیاط یا پارکینگ هایی است که دارای فضای محدود در عمق و ارتفاع پارکینگ یا حیاط می باشد.

پارتیشن شیشه ای

امروزه با کوچک شدن فضای ساختمان ها و در نتیجه ادارات و منازل، نیاز به تفکیک فضا، افزایش یافته است از این رو پارتیشن شیشه ای یکی از بهترین روش ها جهت تفکیک فضای داخلی ساختمان می باشد.

سایبان برقی

سایبان برقی یا سایبان اتوماتیک سایه ای خنک برای تراس ها و فضای بیرونی خانه شما فراهم می آورد. شما بر حسب نیازتان می توانید این سایبان متحرک را باز یا بسته کنید و طبق شرایط از آن ها استفاده کنید.

درب های اتوماتیک ریلی

کابین شیشه ای حمام بهترین گزینه برای سرویس بهداشتی های امروزی کوچک و آپارتمانی است. کابین دوش یا دور دوشی های حمام بهترین روش برای داشتن یک سرویس بهداشتی تمیز و مرتب می باشد.

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای جهت سهولت تردد برای مراجعه کنندگان در اکثر ساختمان ها از جمله : بانک ها، بیمارستان ها، اماکن آموزشی، هتل ها، پاساژها، ساختمان های دولتی و… بهترین گزینه هستند.

طراحی سازه

طراحی سیستم‌ های سازه‌ای با هدف تأمین باربری و ایجاد مقاومت در برابر نیروهای گوناگون وارد بر سازه سروکار دارد. مهندسی سازه عمدتا با طراحی ساختمان‌ ها سر و کار دارد و همچنین نقش ضروری ای در طراحی و ایمنی و اطمینان‌ پذیری ساختمان ها بازی می‌ کند.

همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟