کرکره برقی پارکینگ

کرکره برقی پارکینگی

کرکره برقی پارکینگی از انواع کرکره برقی می باشد که می توان از آن ها برای کاربردهای تجاری یا مسکونی استفاده شود.

کرکره برقی پارکینگی را می توان به عنوان درب اصلی یا درب فرعی پارکینگ نصب کرد. تا از ورود افراد ناشناس به پارکینگ جلوگیری شود.

کرکره برقی پارکینگی نسبت به درب های سنگین فلزی راحتی بیشتری را در هنگام تردد خودرو به ارمغان آورد.

اکثر درب های کرکره ای صنعتی برای نصب سریع و آسان طراحی شده اند و فضای کمتری را برای تردد خودرو اشغال می کنند. و مناسب کوچه های تنگ و پارکینگ های مزاحم دار هستند.

امروزه از کرکره برقی پارکینگی علاوه بر ساختمان های مسکونی، در فروشگاه ها و پاساژ ها هم استفاده می شود. برای خرید و نصب مناسب ترین و باکیفیت ترین کرکره برقی برای پارکینگ با همکاران ما در ویستا سازه رزان تماس حاصل فرمایید.

دوام و تنوع رنگ بسیار بالا

 

امکان انتخاب رنگ کرکره برقی پارکینگ با رنگ و نمای ساختمان که در زیبایی ساختمان تاثیر بسیار زیادی دارد. همچنین، رنگ آمیزی تیغه های کرکره برقی از نوع کوره ای یا الکترواستاتیک است، که نسبت به رنگ های روغنی دوام بیشتری دارد و دچار آفتاب سوختگی نمی شود

ساخت و اجرای سریع و ارزان

نصب کرکره برقی در پارکینگ نیازی به شکاف دادن دیوار و عملیات بنایی ندارد. نصب و اجرای کرکره برقی توسط یک تیم انجام می شود، و نیازی به گچ کاری یا نماکاری دوباره وجود ندارد. ودرنتیجه نصب کرکره برقی در پارکیگ ها بسیار به صرفه تر از درب های آهنی است.

عایق گرما و سرما

کرکره برقی نسبت به درب های آهنی از عایق حرارتی بسیار بالاتری برخودار است. که در زمستان از خروج گرما به بیرون ساحتمان جلوگیری می کند. و در تابستان علاوه بر بازتاب نور آفتاب اجازه ورود گرما را به داخل ساختمان نمی دهد.

محافظت از صدا

درون تیغه های کرکره برقی دارای فوم عایق است که صدای بلند خیابان را تا حدود 15 دسی بل کاهش داده، و اجازه عبور سر و صدای مزاحم خیابان را به داخل ساختمان نمی دهد.

اشغال فضای کمتر

درب های فلزی هنگام باز و بسته شدن فضای زیادی از پارکینگ را اشغال می کنند. همچنین در پارکینگ هایی که امکان باز کردن درب وجود ندارد، می توان با نصب کرکره برقی پارکینگی از فضای بیشتری در پارکینگ برخوردار شد.

تنوع جنس تیغه ها

تیغه ها کرکره برقی ها در انواع آلومینیوم ساده، آلومینیوم پانچ دار ،پلی کربنات شفاف و … ساخته می شود. در صورتی که عبور نور یا گردش هوا در پارکینگ مورد نیاز باشد، می توان از انواع تیغه ها و یا ترکیب آن ها استفاده کرد.

قیمت کرکره برقی پارکینگی

قیمت کرکره برقی پارکینگی

قیمت کرکره برقی پارکینگی به عوامل مختلفی بستگی دارد:

  • ابعاد درب پارکینگ برای محاسبه میزان تیغه های مصرفی
  • انتخاب جنس تیغه ها، پلی کربنات (شفاف) یا تیغه های آلومینیومی
  • تعداد تردد روزانه خودرو ها و انتخاب نوع موتور کرکره برقی
  • سنسور فتوسل و سایر تجهیزات ایمنی از عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت هستند
  • قیمت یراق آلات مورد نیاز در فضاهای مختلف تفاوت دارد
  • هزینه ارسال به محل نصب کرکره برقی

به طور کلی امکان محاسبه قیمت تمام شده برای کرکره برقی پارکینگ وجود ندارد. و عوامل ذکر شده قیمت نهای کار را تعیین می کند.

 

برای محاسبه قیمت، ابعاد درب ورود را اندازه گرفته و جهت مشاوره با کارشناسان ما در ویستا سازه رزان تماس حاصل فرمایید:

09122456671
09123953571
02144712312

همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟