کابین دوش شیشه ای

کابین شیشه ای حمام بهترین گزینه برای سرویس بهداشتی های امروزی کوچک و آپارتمانی است. کابین دوش یا دور دوشی های حمام بهترین روش برای داشتن یک سرویس بهداشتی تمیز و مرتب می باشد. زیرا با جدا کردن محل دوش گرفتن، سایر فضای اطراف حمام خیس نمی شود.

 استفاده از کابین دوش شیشه‌ ای علاوه بر جداسازی، فضای حمام را زیباتر کرده و جلوه ای مدرن ایجاد می کند. نصب این دیوارهای شیشه ای ببسیار ساده است و نیازی به تخریب دیوار یا کف حمام ندارد.

کابین دوش شیشه ای حمام

کابین دوش شیشه ای لوکس ترین نوع کابین دوش که با گرفتن حداقل فضا، بیشترین زیبایی وکارایی را به حمام شما می بخشد.کابین های دوش‌ شیشه‌ای دارای تنوع بسیار زیادی می‌باشند. که برای مثال به چند دسته کابین دوش‌ کشویی، لولایی، ریلی، فریم‌دار و در کابین دوش‌ فریم لس (بدون قاب) تقسیم می شوند.

نکته ای مهم که در استفاده از کابین دوش‌های شیشه‌ای اهمیت دارد، ساخت کابین بر مبنای فضای حمام شما می باشد. در واقع برای هر فضا و هر وسعتی می‌توان کابین دوش شیشه‌ ای نصب کرد. که در واقع به عنوان یک جداکننده (دیوایدر) شیشه‌ای حمام شما را قسمت های مجزا تقسیم‌بندی می‌کند.

در آپارتمان های امروزی بیشتر از دوردوشی شیشه‌ای فریم‌لس استفاده می گردد. و مزیت آن زیبایی، اشغال حداقل فضا و استحکام و استقامت بالای آن است. علاوه بر این در کابین دوش‌ فریم لس به دلیل نبود فریم، فضایی برای رشد و نمو میکروب و قارچ وجود ندارد و کاملا بهداشتی است.

 

زیبایی و دکوراسیون مدرن

شیشه کابین دوش موجب خاص تر و زیباتر شدن فضای داخلی حمام ‌می‌شود و حمام شما را به بخشی منحصر به فرد در خانه تبدیل ‌می‌کند. همچنین با استفاده از سندبلاست می توان طرح و نقش های دلخواه را روی شیشه اجرا کرد.

نظافت و امنیت بیشتر

با نصب کابین دوش شیشه ای از سر خوردن کودکان یا سالمندان در حمام جلوگیری می شود. و سایر بخش های حمام به دلیل جلوگیری از رطوبت و آب، جرم و شوره کمتری گرفته و در نتیجه تمیز تر می ماند.

تفکیک فضای حمام

با نصب پارتیشن شیشه ای یا کابین دوش می توان یک فضای ایزوله برای بخار و آب دوش ایجاد کرد. و می توان سایر فضاهای حمام که معمولا بدون استفاده می مانند را احیا کرده و با چیدن وسایل مورد نیاز نهایت استفاده را برد.

همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟