سایبان برقی

سایبان برقی یا سایبان اتوماتیک سایه ای خنک برای تراس ها و فضای بیرونی خانه شما فراهم می آورد. شما بر حسب نیازتان می توانید این سایبان متحرک را باز یا بسته کنید و طبق شرایط از آن ها استفاده کنید. مزایای سایبان برقی باعث شده تا استفاده از این سقف ها  رواج پیدا کند. این سقف های متحرک را می توان در هر فضایی مانند محوطه ی باز رستوران ها، استخرها، روی تراس ها و زمین های بازی و… نصب کرد.

مقاومت در برابرعوامل طبیعی

سایبان برقی مقاومت بسیار خوبی در برابر حرارت و آقتاب دارد. که این نوع از سقف ها به ندرت دچار مشکلاتی مانند آتش سوزی می شوند. افرادی که به دنبال یک سایبان ایمن و کاربردی برای پوشیدن مکان مد نظر خود هستند، می توانند سقف برقی را انتخاب نماید.

امکان هوشمند سازی

سایه بان برقی را می توان با استفاده از ریموت کنترل باز و بسته کرد. همچنین می توان با نصب سنسور های هوشمند در هنگام بارش برف و باران یا بادهای شدید سایبان را جمع کرده و از بروز حادثه برای سایه بان جلوگیری کرد.

 

حریم خصوصی بیشتر

وجود آپارتمان های بلند در کنار ویلاها در شهر های کوچک و بزرگ از معظلات ویلاها به شمار می رود. که با نصب سایبان برقی می توان دید ساختمان های اطراف را کور کرد و با آسایش و راحتی در کنار خانواده زندگی کرد.

سایبان برقی

سایبان برقی به خاطر کارایی بسیار خوب و طراحی منحصر به فردی که داشته، به عنوان یکی از بهترین سایبان های موجود در بازار تلقی می شود. سایه بان برقی به خاطر کارایی بسیار خوبی که دارد می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای سایبان های دستی باشد. سایبان های دستی اگر چه ارزان هستند، اما کیفیت و مزایای سایبان برقی بسیار بیشتر از آنها است.

استقبال خوب از انواع سایبان یا چادر بازویی سبب شده تا شرکت های بسیار زیادی در داخل و خارج از کشور به تولید این محصولات مشغول شوند. سایبان بازویی معمولا از اجزای مختلفی تشکیل شده و به صورت کاملا حرفه ای مونتاژ می شود. معمولا مونتاژ این نوع از سایه بانها می تواند در شرکت و یا در محل نصب انجام شود. در صورتی که مونتاژ سایبان بازویی در کارگاه انجام شود، مزیت های بیشتری نسبت به مونتاژ در محل نصب دارد.

برای اینکه بتوان این نوع سایبان ها را باز و بسته کرد کافی است با فشار دادن یک دکمه، دستور باز و یا بسته شدن سایبان را صادر کرد. شاید نصب کردن موتور الکتریکی بر روی چادر بازویی، نیاز به صرف هزینه بیشتری داشته باشد. اما باید به این موضوع نیز توجه شود که سایبان برقی نیازی به دخالت انسان ندارد و کارکرد آن بسیار راحت است

همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟