پارتیشن شیشه ای

امروزه با کوچک شدن فضای ساختمان ها و در نتیجه ادارات و منازل، نیاز به تفکیک فضا، افزایش یافته است از این رو پارتیشن شیشه ای یکی از بهترین روش ها جهت تفکیک فضای داخلی ساختمان می باشد.  

پارتیشن شیشه ای با داشتن طرح ها و مدل های مختلف در تمامی مکان ها قابل استفاده است و محدودیتی در استفاده از آن وجود ندارد. این تنوع و انعطاف پذیری در استفاده از این پارتیشن ها، باعث شده تا به محبوب ترین و کاربردی ترین نوع پارتیشن تبدیل شود.

نصب و نگهداری آسان

پارتیشن های شیشه ای به راحتی در کوتاه ترین زمان نصب شده و به هیچ وجه آسیبی به دیوارها، سقف و به طور کلی به ساختمان شما وارد نخواهند کرد. همچنین نظافت شیشه ها بسیار راحت است و با گذشت زمان اصطحلاکی ندارد و در صورت لزوم می توان به راحتی و بدون دردسر آن ها را جابجا کرد.

زیباسازی فضا

این دیوارهای شیشه ای علاوه بر جداسازی فضا، باعث زیباتر دیده شدن محیط کار و یا منزل شده و در طراحی و دکوراسیون داخلی تاثیر بسزایی دارد. با استفاده از پارتیشن شیشه ای می توان فضایی مدرن برای دکوراسیون داخلی ساختمان بسازید. از این رو بسیاری از طراحان داخلی استفاده از شیشه را در اولویت های خود قرار می دهند.

افزایش نور طبیعی

استفاده از دیوارهای گچی و آجری و یا پارتیشن های فلزی، چوبی و… جلوی نور طبیعی را میگیرد. در صورتی که طرفدار نور ظبیعی هستید، پارتیشن شیشه ای انتشار نور طبیعی را در فضای کار یا منزل شما را به حداکثر می رساند  و به شما این امکان را می دهد تا با کم کردن روشنایی های مصنوعی در مصرف برق صرفه جویی کنید.

فضای بزرگ تر

نصب پارتیشن های شیشه ای سبب اشغال فضای بسیار کم و ناچیزی شده و از این رو فضای شما را دلگیر نخواهد کرد. همچنین استفاده از شیشه ها مانع از ورود نور به فضای داخلی نشده و فضای داخلی ساختمان را دلبازتر و بزرگ تر از قبل نشان خواهد داد. در واقع شما با استفاده از این دیورهای شیشه ای، علاوه بر تفکیک نمودن فضا، فضای خود را بزرگ تر نیز نشان خواهید داد.

کاهش صداهای مزاحم

پارتیشن های شیشه ای عایق بسیار خوبی در برابر صدا هستند و به شکل مناسبی از پخش صدا در محیط های اداری جلوگیری می کنند. این دیوار های شیشه ای تا حدود 40 دسی بل صدای محیط را گرفته و همانند عایق های صوتی حرفه ای مانع از عبور صدا می شوند  و در نتیجه برای فضای داخلی پارتیشن ها محیطی آرام را به ارمغان می آورند.

 

طرح های گوناگون

با استفاده از سند بلاست می توان طرح های دلخواه خودتان را بر روی این شیشه ها اجرا کنید. این طرح ها روی شیشه های مات اجرا شده و شکل مورد نظر به شکل شفاف ظاهر می شود.در اجرای طرح محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید لوگوی شرکت، طرح های اسلیمی و… را روی آن ها اجرا کنید.

انواع یراق آلات

یراق آلات پارتیشن های شیشه ایی شامل أنواع مختلفی از جمله آلومینیومی، چوبی و یو پی وی سی می باشند.

همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟