درب ریلی اتوماتیک (کشویی)

درب های اتوماتیک  ریلی کشویی مناسب حیاط یا پارکینگ هایی است که دارای فضای محدود در عمق و ارتفاع پارکینگ یا حیاط می باشد. مکانیزم کار این نوع درب ریلی به صورت کششی و به وسیله چرخ دنده پرقدرت بر روی دنده شانه ای است. سیستم اتوماسیون این درب ها با استفاده از انتقال قدرت موتور گیربکس در دو مدل زنجیری و چرخ دنده شانه ای کار می کند.

600 کیلوگرم تا 2.5 تن

جک های اتوماتیک روی درب های آهنی پارکینگ یا حیاط ساختمان ها  و همچنین در کارخانه ها و گاراژ های صنعتی نصب می شود. این جک ها تحمل کشش درب هایی تا وزن 2.5 را دارا می باشند.

کنترل از راه دور یا ریموت

با استفاده از کنترل ریموت و یا حتی تلفن همراه به راحتی می توان درب های اتوماتیک را باز و بسته کنید. این امکان تردد در اماکن را راحت تر کرده و امنیت محیط را افزایش می دهد.

تجهیزات ایمنی

درب های اتوماتیک ریلی یا کشویی دارای سنسور حرکتی و چشمی مادون قرمز جهت کنترل هستند.این تجهیزات با کاهش سرع یا توقف کامل از برخورد درب به موانع جلوگیری می کند.

درب ریلی اتوماتیک

درب اتوماتیک کشویی یا ریلی به چند حالت قابل نصب می باشد ولی کارکرد و شکل آنها کاملا یکسان می باشند. که بر اساس وزن درب ریلی و طول درب مهمترین عوامل تاثیر گذار در قیمت درب ریلی اتوماتیک می باشد. درب ریلی پارکینگ ساختمان ها معمولا از عرض کمتری برخوردار است. که در نتیجه با داشتن زون کمتر امکان نصب موتور درب ریلی اتوماتیک با قدرت پایین را می دهد و همین امر می تواند قیمت را بسیار کاهش دهد. نوع دیگری از همین درب برای ورودی کارخانجات یا سازمان ها نصب می شود که به دلیل سایز بزرگ تر درب نصب شده لوازم و قطعات بادوام تر و پرقدرت تری بایستی نصب و پشتیبانی شوند که موجب افزایش قیمت درب اتوماتیک ریلی نصب شده می شود.

روان بودن درب در هنگام باز و بسته شدن و نصب جک درب ریلی اتوماتیک با تحمل وزن بیشتر از درب می تواند طول عمر دستگاه را افزایش دهد. ساختار کیت های ریلی نیز همانند جک های پارکینگی به دو صورت مکانیکی و هیدرولیکی می باشد که از کیت های ریلی مکانیکی برای وزن های متداول و تردد های متوسط و از کیت های هیدرولیکی برای ترددهای بالا و درب های سنگین وزن صنعتی استفاده می شود.

ساختار کلی درب ریلی اتوماتیک به گونه ایست که یک لنگه درب که به طور معمول بیشتر از 2 متر طول دارد به صورت کشویی و بر روی ریل به سمت چپ یا راست حرکت می کند و فضای ورودی را به صورت کامل باز می کند. جک درب ریلی پارکینگ قابلیت نصب بر روی سطح زمین یا بالای درب را دارا می باشد .

معمولا هر پکیج موتور درب ریلی دارای 4 متر ریل دندانه شانه ای می باشد که چنانچه طول درب بیش از این مقدار باشد باید به ازای هر متر طول بیشتر،یک متر ریل بیشتر به آن اضافه می شود.

همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟